Únor 2017

MALÁ RADA

19. února 2017 v 6:17 | M | 
Před týdnem jsem se bavila s kamarádkou o mém novém jídelníčku a celkově o hubnutí. Tato kamarádka krásně zhubla, takže jsem věděla, že mi určitě poradí jak to dělá ona. Zjistila, že hlídání si jídla a vážení jí neskutečně baví, udělala si z toho své hobby. To samé má se cvičením. Ale taky se přiznala, že jednou týdně jí nezdravě, dá si třeba pizzu, hranolky, nebo něco sladkého prostě na co má chuť a bez výčitek!Usmívající se Protože ráda sportuje, ví, že si to může dovolit.

A já si osobně myslím, že je to super nápad. Já mám těžké období co 10 dní cca. Koupila jsem si hořkou čokoládu, ne že bych jí celou naráz snědla, ale potřebovala jsem si ji dát. A vím, že když cvičím není to až takový problém. A taky vím, že tuto dietu neberu jako dietu, ale jako životní styl, který chci dodržovat. Proto si neumím představit, že bych se celý život řídila jen jídly z jídelníčku. Jo určitě bych to zvládla třeba 2-3 měsíce, ale pak by to dopadlo katastrofou. Určitě bych měla chutě na všechno možné.

Proto, když už mám ten svůj den porušení, řeknu si, tak dneska budu cvičit dýl. Smějící se

"Ještě nejsem ve svém cíli, ale jsme k němu blíž, než včera."

Vysněná postava

19. února 2017 v 5:50 | M | 

Taky máte tu svou vysněnou postavu? Já už na ni pracuji. Snažím se jednou týdně chodit na výšlap na hory a alespoň obden cvičím hodinu na orbitreku. A co vy jaký sport máte nejradši?Mrkající Jinak mám úplnou změnu jídelníčku už měsíc dodržuji redukční dietu. Zítra jdu na převážení tak pisnu výsledky.

Ještě bych chtěla přidat plavání a fitko s kamarádkou, ale zatím nebyla příležitost.

Avokádo- anketa

18. února 2017 v 17:35 | M |  RECEPTY
Výsledek obrázku pro avokado

Bramborový salát s avokádem

18. února 2017 v 17:31 | M |  RECEPTY
Častou přílohou v jídelníčku mám brambory. Ráda experimentuji, proto jsem si našla recept bramborového salátu s avokádem, každý ho dělá trošičku jinak. Já jsem si jej udělala podle své chuti.

INGREDIECE:
-brambory
-avokádo
-hořčice
-bílý jogurt
-sůl, pepř
-vajíčko
-citronová šťáva

POSTUP:
Brambory klasicky uvaříme ve slupce, vajíčko taky uvaříme. Necháme vychladnout a nakrájíme na kostičky. Avokádo vyloupneme a taky nakrájíme. V jedné misce smícháme brambory, vajíčko, avokádo, podle chuti přidáme hořčici, bílý jogurt, citronovou šťávu, sůl a pepř.

Tento salátek je super příloha například k rybě.

Pro ještě lepší pocit z tohoto jídelka - avokádo je superpotravina s mnoha výživnými látkami, takže určitě neváhejte a zkuste.

PROČ

18. února 2017 v 17:16 | M
Tento blog jsem založila pro to, aby mi pomohl při mém hubnutí. Mám kolem sebe pár lidí, se kterými se mohu podělit o pokroky, ale jen omezeně. Nikoho nebaví dohloubky poslouchat zdravé recepty a typy na cvičení. Proto se potřebuji s někým o toto podělit a postupně si i všechno zaznamenávat.